Opinie:

Mimo początkowych problemów w przesyłaniem poczty cały proces projektowania przeszedł sprawnie i efekt końcowy jest wg mnie bardzo udany :-)
Mogę śmiało polecić logomotywa.pl jako partnera przy projektowaniu logo.

Dorota Geszke
Sureko

...jestem zachwycona Wasza pracą, (...) Nie potrzebne są żadne poprawki.
Dziękuję serdecznie. Super Servis.

Danuta Rupp
Seniorenbetreuung Rupp

 

Projektowanie logoLogo dla firm Tworzenie logo Kreowanie logoIdentyfikacja wizualna
Łuków, Śrem, Bartoszyce, Augustów, Kętrzyn, Kłodzko, Zakopane, Turek, Krotoszyn, Września, Biłgoraj, Żagań, Nowy Dwór Mazowiecki, Bielsk Podlaski, Wałcz, Jawor, Sandomierz, Wołomin, Cieszyn, Lębork, Chojnice, Mińsk Mazowiecki, Zgorzelec, Iława, Ostróda, Police, Myszków, Nowy Targ, Oława, Żywiec, Giżycko, Gorlice, Łowicz, Mława, Bochnia, Brodnica, Kluczbork, Piaseczno, Szczytno, Świecie, Wyszków, Jarocin, Grodzisk Mazowiecki

Gorzów Wielkopolski, Włocławek, Zielona Góra, Tarnów, Chorzów, Wrocław, Katowice, Poznań, Warszawa, Łódź, Kraków, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Gliwice, Bytom, Zabrze, Bielsko-Biała, Olsztyn, Rzeszów, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Opole, Płock, Elbląg, Wałbrzych, Kalisz, Koszalin, Legnica, Grudziądz, Słupsk, Jaworzno, cena, cenie, ceny, Projekt logo Projektowanie

-------------------------- kontakt --------------------------

formularz zapytania

 

 

 

 

stat4u

eXTReMe Tracker

CENA

 

Tanie logo, Logo szybko, szybkie Logo w 3 dni, Logo tanio, Znak firmowy, Niska cena, Krótko.

Projektowanie logo w niskiej cenie

Dbająca o swój wizerunek firma posiada własne logo, czyli obraz, jaki zamierza przekazać nadawcom w procesie komunikacji z rynkiem. I chociaż cena projektu logo jest sprawą ważną, to nie cena jest w tym przypadku priorytetem.

 

Projekt logo

znak firmowy jest formą komunikacji społecznej pomiędzy nadawcą (firmą) a odbiorcami (klienci, decydenci, współpracujące firmy, itp.). Znaki firmowe, logo firmy mają na celu tworzenie pozytywnych wyobrażeń o danej firmie bądź jej produkcie i utrwalenie ich w opinii klientów, pracowników i na obszarze działalności firmy. Kształt logo i to, co z niego wynika to między innymi: wzorce dotyczące

logotypu, logo, kolorystyki firmy

, współistnienie logo z innymi elementami graficznymi, itd. Ważnymi elementami grafiki firmowej są symbole/kształty, jednak ważniejszy jest odbiór, czyli całokształt odbierany przez grupę docelową. Właściwie zaprojektowany i umiejętnie wykorzystywany

projekt logo firmy

staje się efektywnym i ekonomicznym narzędziem marketingowym.

 

Znak firmowy (logo firmy)

składa się z kilku komponentów: postawy firmy ( attitute - czyli misja, strategia), zachowań firmy ( behaviour - czyli kultury firmy, filozofii działania, schematów zachowań) oraz

identyfikacji

 

 

Są one zapisywane w zarchiwizowanych plikach np. zip

Znak firmowy szybko i tanio

przyjmuje formę tradycyjną lub elektroniczną. Projekt logo można rozbudowywać o całościowe i kompleksowe opracowania układów reklamowych. Cena nie jest wcale wysoka. Często elektroniczna wersja projektu logo jest udostępniana na stronach korporacyjnych w Internecie, a celem tego jest korzystanie z elektronicznych wzorców (wizytówek, banerów, układów reklam prasowych) przez filie.

Nowe technologie wytyczają nowe formy projektowania, kreowania logo. Często, dla jak najlepszego ujednolicenia wizerunku firmy, oprócz opisu znaku zasady rozszerza się o części przedstawiające zasady zastosowania logo w rożnych technologiach. Wobec tego projekt musi zawierać dodatkowo wszystkie elementy graficzne w nowoczesnych technologiach oraz dozwolone i niedozwolone formy korzystania z logo w tym medium. Zaistnienie firmy w Internecie w wielu przypadkach skłania firmę do zmiany wizerunku oraz logo, czyli odmładzanie i unowocześnianie znaku głównego. Projektowanie logo, tworzenie znaków firmowych w Internecie to budowanie odpowiedniej strategii komunikacji wizualnej wewnętrznej i zewnętrznej firmy. Działania należy rozpocząć od analizy założeń i problemów firmy. Dobór logo jest zależny od grupy odbiorców firmy oraz od strategii działania firmy. Inaczej bowiem będzie projektować wizerunek internetowy firma, która przenosi część swoich działań do Internetu, a inaczej firma działająca wyłącznie w Internecie (firma wirtualna). W pierwszym przypadku należy opierać się na dotychczasowym obrazie firmy i zmiany projektować tak, aby całość wizerunku w Internecie była zgodna z wizerunkiem w tradycyjnych mediach. W drugim przypadku firma działając na podłożu Internetu musi poszukać prostych, łatwo zapamiętywanych znaków/kształtów, aby wyróżnić się na tle innych firm i być łatwo rozpoznawalną w sieci.

Projektowanie logo

Na przykład pierwsza firma aby podkreślić łączność witryny internetowej z innymi materiałami reklamowymi, zdecydowała się na zastosowanie ciągłości kolorów: białego, żółtego i czerwonego i niebieskiego. Witryna www zachowuje przyjętą kolorystykę firmową, a poszczególne rodzaje informacji podkreślone są zdjęciami oraz praktycznymi informacjami.

projekt, loga, logosy, tanie, projekty, logo, szybko, krótkie terminy, cena

Poniżej zostaną przedstawione podstawowe elementy budowy identyfikacji wizualnej w Internecie [2]. CI zawiera:

 

cena logo tanio

Znak graficzny pełni trzy podstawowe funkcje: informacyjną, symboliczną oraz wizualną (plastyczną). Informacyjna ma na celu edukację, czyli poinformowanie odbiorców o korzyściach współpracy z firmą, korzyściach zakupu produktów zaopatrzonych tym znakiem, itp. Funkcja symboliczna nawiązuje do skojarzeń związanych z danym kształtem, natomiast wizualna odnosi się do przeżyć estetycznych odbiorcy. W Internecie firmy często korzystają z następujących znaków:

logo
symboli
piktogramów

cena

Logo szybko, w 3 dni, logo tanio

to kategoria znaków jako opracowanie graficzne nazwy firmy/produktu. Logo może występować na głównej stronie prezentacji (w intro) albo pojawiać się na każdej z podstron serwisu www. Bardziej korzystną formą jest projektowanie logo na strategicznych podstronach w górnym lewym roku lub w dolnym lewym panelu pod menu sterującym stroną. Często w działaniach promocyjnych logo jest widoczne w banerach reklamowych, jako znak przy adresie strony w przeglądarce lub jako watermarki (znaki wypełniające tło portalu, stylizowane na znaki wodne wytłaczane na papierach czerpanych).

identyfikacja, projekt, projekty, logo, loga, logosy, tanie, szybko, krótkie terminy, niska cena

W serwisach www wykorzystuje się także

symbole i piktogramy

. Symbolem jest znak graficzny przyjmujący prostą formę, służącą komunikacji pomiędzy firmą a odbiorcą. Wykorzystywane przy identyfikacji firmy służy najczęściej stworzeniu swoistego "kodu" nadawanego przez firmę i odczytywanego prze określoną grupę odbiorców. Wymaga jednak szkolenia odbiorców, co oznacza dany symbol [3]. Symbole są często wprowadzane w Internecie, a ich celem jest zbudowanie za skojarzeń dotyczących nowoczesnej firmy i nowym kierunkiem rozwoju. Symbole wykorzystywane są w późniejszym etapie w ruchomych prezencjach oraz jako element tożsamościowy w intro firmy i banerach. Symbol powinien być jednokolorowy, najlepiej z konstatującym tłem, mającym abstrakcyjną formę, łatwą do zapamiętania.

Prezentowana tu firma zastosowała symbol, aby podkreślić jedność oferty dla wszystkich grup docelowych. Forma jest łatwo zapamiętywana poprzez użycie prostego kształtu (kształt obły, kobiecy) oraz koloru (kolor łatwo zapamiętywany, dodatkowo jest to kolor identyfikacji firmy). Firma "uczy" swoich klientów, jak mają odczytywać symbol, jakie skojarzenia powinni mieć słysząc hasło firmowe (wszystko proste, jasne, nieskomplikowane, wszystko w jednym). Niska cena logo.

 

Piktogramy

są to symbole publiczne, modyfikowane przez firmy pod potrzeby serwisu www. Modyfikacja dotyczący najczęściej kolorystyki znaku, układu plastycznego oraz stosowanie miękkich lub twardych form plastycznych. Najczęściej stosowane piktogramy to: znaki kopertki (poczta e-mail), domek (powrót na główną stronę), itp. Przy modyfikowaniu piktorgamów należy zwrócić uwagę, aby były one spójne z całą wizualnością serwisu www i aby nie było ich zbyt wiele na stronie - powoduje to bowiem "zacieranie" celów komunikacyjnych, jakie maja spełnić logo oraz symbole.

tanie, projekt, projekty, logo, loga, logosy, szybko, identyfikacja, krótkie terminy, logo tanio


Kolor

Odbiór koloru w Internecie ma bardzo duże znaczenie. Kolory mają swoją wymowę, np.: czerń (dostojeństwo, prestiż), czerwień (młodość), zieleń (optymizm , witalność), żółć (radość, młodość), pomarańcz (kreatywność) oraz neutralne (szarości, biele). W serwisie www projekcja kolorów powinna być spójna, w szczególności powinien być szeroko ujmowany przedni kolor firmy. Sama prezentacja jest estetyczna kolorystycznie, jeśli nawiązuje odcieniami do kolorystyki firmy i logo, najczęściej poprzez wzbogacenie kolorów podstawoweych (firmowych) o dodatkową gamę 1-2 kolorów. Można także wykorzystać kolor logo lub kolor firmowy i wzbogacić go o 2-3 odcienie jaśniejsze z kolorystyki RGB. Działanie takie powoduje to, ze serwis jest czytelny, a wszystkie ważne informacje graficzne są dobrze widoczne i łatwo zapamiętywane przez odbiorców. Cena logo tania.

Obecnie większość serwisów www nawiązuje do młodości, nowoczesności - poprzez użycie kolorów pomarańczowych, czerwonych, żółtych. Uzupełniają one podstawową gamę kolorystyczna firmy i maja stanowić dla odbiorcy ważną informację - ze firma zmienia swój obraz, staje się "młoda", nowoczesna, elastyczna. Twierdzi się, że mało polecanym i mało "estetycznym" kolorem w prezentacjach internetowych jest kolor brązowy oraz połączenia kolorów kontrastowych jaskrawych.

projekty, projektowanie, cena, logo, loga, logosy, projekt, tanie, szybko, logo tanio, niska cena, krótkie terminy


Trzecia firma wykorzystała kolorystykę opartą na dużym kontraście i "odmienności" od standardów kolorystyki branży. W logo widoczne są kolory: granat, biały, szary oraz różowy. Jednak zamiast stonowanego koloru firma wybrała kolor różowy, podkreślając tym samym nowoczesność, grupę docelową (młodzi ludzie) oraz odwagę bycia innym (tutaj bardziej: jesteśmy inni- jesteśmy nowocześni).

Typografia

W typografii internetowej dominuje styl edytorski. W banerach i mniejszych formach prezentacyjnych pojawia się forma czcionek ozdobnych, których zadaniem jest przyciągniecie uwagi odbiorcy. Bardzo ważną rolę w typografii ma rola światła, a co za tym idzie dogodne przenoszenie wzroku przez odbiorcę z jednaj na druga ważna informację.

Kreacje multimedialne

Kreacje multimedialne to głównie połączenie słów, muzyki, kolorów i kształtów. Należy zwrócić uwagę na odpowiednią ekspozycja logo oraz głównych haseł firmy. Najważniejsze w prezentacji multimedialnej jest jej czytelność oraz intuicyjne poruszanie się po głównych informacjach. Logo, loga, logosy tanie, szybko, krótkie terminy, niska cena

Zaistnienie firmy w Internecie, właściwe korzystanie z identyfikacji wizualnej - jest zadaniem trudnym i wymagającym dokładnej analizy. Należy jednak pamiętać, że niska cena projektu logo to komunikacja, a co za tym idzie, musimy dokładnie wiedzieć, do kogo mówimy i jakie cele zamierzamy osiągnąć. Badanie efektywności tej komunikacji da nam odpowiedź, czy podążamy we właściwym kierunku, czy firma powinna zmienić strategię komunikowania się z rynkiem.

projekt, projektowanie logo, logo tanio, projekty, logo, loga, logosy, tanie, szybko, niska cena, krótkie terminy

N.podst. zamieszczonej w internecie pracy p. drAgnieszkiDejnaki

cena, ceny, cenie

Referencje

Wypełnienie poniższego formularza daje nam wiedzę niezbędną do zaprojektowania Twojego nowego logo. Jeśli jednak wolisz wytłumaczyć wszystko przez telefon - zapraszamy - kto wie - może razem dojdziemy do ciekawszych rozwiązań?

   

Nasze telefony:
 
orange
+48 507 10 33 44
play
+48 577 86 56 83


 

  
   Informacje kontaktowe:
 
imię*
nazwisko*
nazwa firmy*
ulica, nr domu*
miejscowość*
województwo
Kod pocztowy*
NIP
e-mail*
telefon*
Jak się o nas dowiedzałeś
strona www
  
 
   Informacje projektowe:
 
Wybieram Pakiet:
    
Pakiet zielony - 3 koncepcje
(zaliczka 183,00 zł + 183,00 zł)
Razem: 366,00 zł brutto
    
Pakiet pomarańczowy - 5 koncepcji
(zaliczka 276,75 zł + 276,75 zł)
Razem: 549,00 zł brutto)
    
Pakiet niebieski - 8 koncepcji
(zaliczka 430,50 zł + 430,50 zł)
Razem: 854,00 zł brutto
Nazwa firmy / organizacji / przedsięwzięcia
(jaka ma się znaleźć w znaku)
Opisz produkt lub usługę, jaką firma/organizacja oferuje
Slogan firmowy / tagline
/ komentarz towarzyszący logo (jeżeli istnieje)
Twoja konkurencja
- jakie firmy, czy mają ciekawe logo?
Czy/jaki kolor(y) preferujesz
w swoim przyszłym logo?
Główne obszary zastosowania
dla projektowanego logo
O co ważnego nie zapytaliśmy?
(np. idee opisujące Twoje nowe logo)
 
Wysyłając wypełniony formularz potwierdzasz, że zapoznałeś(łaś) się z REGULAMINEM serwisu LOGOmotywa.pl
i tym samym akceptujesz zawarte w nim zasady współpracy.
 

 

 Projekt  logo w 3 dni Mam inne potrzeby Projekt banera w 3 dni Strony www i CMS

 

 

Home   |  O nas   |   Portfolio   |   Referencje   |   Jak to działa   |   Pakiety   |   Zamów   |   Kontakt   |   FAQ   |   Zasady
   
© LOGOmotywa 2007-2014