Regulamin serwisu LOGOmotywa.pl

 

WARUNKI KORZYSTANIA Z SERWISU BANER W 3 DNI

Ta strona zawiera Regulamin i warunki korzystania z serwisu i usług LOGOmotywa.pl - BANER W 3 DNI. Prosimy o jej uważne przeczytanie. Przesyłając formularz zamówienia lub wysyłając płatność Klient zgadza się przyjąć poniższe zasady i warunki.

Zawartość serwisu LOGOmotywa.pl objęta jest w całości prawami autorskimi i nie może być powielana ani kopiowana bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pakiety, Koncepcje, Zmiany i Poprawki

Wszelkie relacje pomiędzy LOGOmotywa.pl a Klientem odbywają się poprzez Internet.

1. Pakiet B1:

1 projektant pracuje nad 1 koncepcją banera, koncepcję przedstawiamy w 3 dni.
LOGOmotywa.pl zapewnia w cenie pakietu 1 zmianę i nieograniczoną ilość poprawek koncepcji. 
Każdy nowo zaprojektowany baner kosztuje 120,- zł brutto.
Naniesienie zmian trwa ok. 24 godzin, w zależności od ich skomplikowania.

Poprawka: czynność nie wymagająca nowego projektu ani kompletnej przebudowy projektu, obejmuje zmianę koloru, czcionki lub zmianę pozycji elementu banera.

2. Pakiet B2:

1 projektant pracuje nad 2 koncepcjami banera, koncepcje przedstawiamy w 3 dni.
LOGOmotywa.pl zapewnia w cenie pakietu 2 zmiany i nieograniczoną ilość poprawek wybranej koncepcji.
Każdy nowo zaprojektowany baner kosztuje 120,- zł brutto.
Naniesienie zmian trwa ok. 24 godzin, w zależności od ich skomplikowania.

Poprawka: czynność nie wymagająca nowego projektu ani kompletnej przebudowy projektu, obejmuje zmianę koloru, czcionki lub zmianę pozycji elementu banera.

3. Pakiet B3:

2 projektantów pracuje nad 3 koncepcjami banera, koncepcje przedstawiamy w 3 dni.
LOGOmotywa.pl zapewnia w cenie pakietu 3 zmiany i nieograniczoną ilość poprawek wybranej koncepcji. 
Każdy nowo zaprojektowany baner kosztuje 120,- zł brutto.
Naniesienie zmian trwa ok. 24 godzin, w zależności od ich skomplikowania.

Poprawka: czynność nie wymagająca nowego projektu ani kompletnej przebudowy projektu, obejmuje zmianę koloru, czcionki lub zmianę pozycji elementu banera.

Przez okres 30 dni czekamy na odpowiedź Klienta na przedstawione koncepcje/korekty (zmiany i poprawki). Jeśli nie otrzymamy informacji od Klienta na temat koncepcji lub wprowadzonych zmian przez więcej niż 30 dni, LOGOmotywa.pl uzna projekt za zaakceptowany.
Prosimy wziąć pod uwagę, że niektóre projekty mogą być ukończone w trzy dni, podczas gdy praca nad innymi zajmuje czasem nawet kilka miesięcy.

Płatności:

Ceny nie zawierają żadnych ukrytych opłat, podane są brutto, w złotych polskich. Należność reguluje się przy użyciu serwisu PŁATNOŚCI.PL za pomocą karty kredytowej lub przelewem.
Można też dokonać przelewu bezpośrednio na nasze konto.
Jeśli Klient preferuje inną metodę płatności, prosimy o kontakt e-mail lub telefoniczny.

Należność musi być potwierdzona przez LOGOmotywa.pl przed podjęciem prac projektowych.

Jeżeli płatność została potwierdzona, do Klienta zostanie wysłany e-mail z potwierdzeniem i informacją o rozpoczęciu procesu projektowania. Następuje to zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Zatwierdzenie projektu:

Kiedy Klient ostatecznie zatwierdzi zlecony projekt banera, proces projektowy wygasa. Odbywa się to zazwyczaj poprzez e-mail.

Po zakończeniu procesu projektowania ostateczny projekt banera zostaje spakowany i przesłany e-mailem do Klienta. Spakowany (zarchiwizowany) plik zawiera:

  • pliki bitmapowe: (profil barwny RGB) GIF, JPEG i TIF
  • Na życzenie możliwe są inne formaty zapisu: BMP, PNG, PSD...

PRZECHOWYWANIE PROJEKTU

LOGOmotywa.pl przechowuje bezterminowo projekt banera. W razie utraty plików źródłowych zawsze można się o nie do nas zwrócić.

Płyty CD

Dla wszystkich pakietów na życzenie Klienta wysyłamy za darmo płytę CD z zapisanym projektem.
Nie wysyłamy płyt za granicę.

Prawa autorskie, własność i rejestrowanie banera

Wszystkie prawa do sfinalizowanego logo i grafiki stworzonej przez zespół  LOGOmotywa.pl należą do Klienta, dla którego zostały zaprojektowane.
LOGOmotywa.pl nie będzie rościć do zaprojektowanego przez siebie banera żadnych praw pod warunkiem, że Klient uregulował płatność wynikającą z zamówienia.

LOGOmotywa.pl nie przyjmuje na siebie odpowiedzialności za wszelkie naruszenia prawa, jakich mógłby dopuścić się klient, wykorzystując do tego zaprojektowany przez nas baner.

LOGOmotywa.pl ma prawo do eksponowania zatwierdzonego banera w witrynie LOGOmotywa.pl jako przykładu swojej pracy. Niezatwierdzone projekty banerów pozostają własnością LOGOmotywa.pl.

Klient ma prawo zarejestrować zaprojektowany przez LOGOmotywa.pl dla niego baner we właściwych organach rejestrujących.

LOGOmotywa.pl nie zajmuje się procesem rejestracji banera. LOGOmotywa.pl nie przyjmuje na siebie odpowiedzialności w przypadku plagiatu nazwy, którą z reguły dostarcza Klient. W przypadku podobieństwa zaprojektowanego przez nas banera do innego banera będziemy z pomocą Klienta modyfikować go do prawidłowego kształtu, jednak w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy od stworzenia pierwotnego obrazu.

Zalecamy zarejestrowanie banera w Urzędzie Patentowym RP lub innej odpowiedniej do tego instytucji, w celu ochrony swoich praw do zaprojektowanego utworu. To najlepsza ochrona przed kopiowaniem go przez innych.

Zasady zwrotu kosztów

Gwarantujemy pełne zadowolenie lub zwrot pieniędzy.
Jeśli z jakiegoś powodu Klient nie będzie zadowolony z naszej pracy, może zażądać, aby wszystkie prace zostały zatrzymane i nastąpił zwrot pieniędzy (minus 50,- zł opłaty za usługi administracyjne związane ze zwrotem). Zwroty będą realizowane w ciągu 3-5 dni roboczych od zgłoszenia prośby.

Zwrot kosztów nie obowiązuje, jeżeli wystąpi którykolwiek z poniższych warunków:

1. Jeśli zakupiony został pakiet B1 lub dodatkowe usługi projektowe;
2. Jeśli Klient skorzystał ze zmian lub poprawek w projekcie;
3. Jeśli nie otrzymaliśmy informacji zwrotnej od Klienta przez ponad 30 dni;
4. Jeżeli podczas procesu projektowania firma zmieniła nazwę lub obszar działalności;
5. Jeśli zlecenie zostało zamknięte z powodów niezwiązanych z procesem projektowania.

Niektórych banerów nie wykonujemy:

  • erotycznych, rasistowskich
  • nawołujących (lub powiązanych z takimi witrynami) do przemocy, do łamania prawa
  • promującymi uzależnienia, w tym do alkoholu i hazardu
  • promujących tzw. mniejszości seksualne

O odmowie wykonania banera informujemy klienta natychmiast, jednocześnie zwracając wpłaconą kwotę (minus 50,- zł opłaty za usługi administracyjne związane ze zwrotem).

POLITYKA PRYWATNOŚCI

LOGOmotywa.pl respektuje prawo do prywatności naszych Klientów, i zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zebranych o Klientach. Nie używamy cookies do zbierania informacji osobowych takich jak imię i nazwisko, ani danych pozwalających na śledzenie nawyków odwiedzających witrynę osób. Każdy e-mail wysłany do LOGOmotywa.pl uważany jest za poufny w obrębie całej firmy, chyba że wyraźnie udzieli się nam pozwolenia, na przekazanie wiadomości innym stronom. W celu wykonania zamówionej przez Klienta usługi, LOGOmotywa.pl używa wyłącznie informacji niezbędnych do zrealizowania zamówienia.

Dane osobowe Klienta nigdy nie będą sprzedane ani udostępnione przez LOGOmotywa.pl osobom trzecim, z wyjątkiem nadzwyczajnych okoliczności, zgodnie z wymogami prawa.
Nie zbieramy informacji finansowych, takich jak numery kart kredytowych, daty ich ważności itp. Takie informacje będą wykorzystane przez PŁATNOŚCI.PL w celu przetworzenia zamówienia. Aby dowiedzieć więcej na ten temat prosimy zapoznać się z polityką prywatności serwisu PŁATNOŚCI.PL.

Strona zawiera linki do innych witryn internetowych, które nie są administrowane, utrzymywane ani nie są własnością LOGOmotywa.pl. LOGOmotywa.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość tych witryn.

Od czasu do czasu, możemy aktualizować ten serwis. O istotnych zmianach powiadomimy Klientów poprzez umieszczenie informacji na naszych stronach.

Jakiekolwiek pytania dotyczące naszej polityki prywatności prosimy kierować na adres logomotywa@logomotywa.pl.


 
 


    Jak to działa?
1. Wypełniasz formularz
2. Twoje zlecenie rusza
3. Otrzymujesz koncepcje
4. Wprowadzamy Twoje
    zmiany  i uzupełnienia
5. Akceptujesz projekt

Dowiedz się więcej>>

LOGOmotywa - dobry partner.

Świetna komunikacja.
Bardzo szybki serwis.
Znakomite projekty. Będę z nimi jeszcze współpracował w przyszłości.

Janusz Bitkowski
Komputer Serwis


   
© LOGOmotywa 2009
Tanie logo w 3 dni