Międzychód, Mońki, Włoszczowa, Sztum, Nowe Miasto Lubawskie, Olesno, Ryki, Maków Mazowiecki, Strzelce Krajeńskie, Nowy Dwór Gdański, Ustrzyki Dolne, Sulęcin, Kamień Pomorski, Sucha Beskidzka, Opole Lubelskie, Wysokie Mazowieckie, Lwówek Śląski, Sępólno Krajeńskie, Wieruszów, Kolbuszowa, Środa Śląska, Zwoleń, Strzyżów, Żuromin, Brzozów, Poddębice, Białobrzegi, Łosice, Pajęczno, Opatów, Przysucha, Lesko, Proszowice, Sejny, Lipsko, Kazimierza Wielka, Radziejów, cena, ceny, cenie
Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Gliwice, Bytom, Zabrze, Bielsko-Biała, Olsztyn, Rzeszów, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Opole, Płock, Elbląg, Wałbrzych, Gorzów Wielkopolski, Włocławek, Zielona Góra, Tarnów, Chorzów, Kalisz, Koszalin, Legnica, Grudziądz, Słupsk, Jaworzno, cena, cenie, ceny


   Witamy w "banerowym" serwisie           banery.LOGOmotywa.pl

Pewnie zastanawiasz się nad wizerunkiem własnej witryny internetowej. Znudził Ci się już stary, albo zrobiony naprędce baner i potrzebujesz nowego, profesjonalnego, może chcesz tylko odnowić istniejący a może masz inne, jeszcze większe potrzeby?
Poza jakością ważna jest cena tego typu usług. Możesz ją u nas sprawdzic i porównać z propozycjami innych firm. Istotny jest także czas, u nas projektowanie przebiega błyskawicznie.


Jakie możliwości daje baner, który otrzymasz?
Przede wszystkim - każdy sfinalizowany projekt banera opatrzony jest przekazaniem pełnych majątkowych praw autorskich i to na piśmie. Nie musisz martwić się o prawa autorskie do zastosowanych zdjęć czy innych materiałów graficznych - baner jest w pełni bezpieczny.

Profesjonalnie zaprojektowany baner
Proponowane przez nas banery są dziełami autorskimi, wykonywane są na indywidualne zamówienie. Nie ma zatem ryzyka powtórzenia tego samego banera na innej, np. konkurencyjnej witrynie.
Nasi projektanci są absolwentami Akademii Sztuk Pięknych, co z pewnością daje gwarancję wysokiego poziomu estetycznego naszych prac. Wyróżnia to nas spośród innych firm oferujących podobne usługi.

Formaty zapisu projektów
Projektujemy banery w standardowych formatach 2D, tj. JPG i GIF. W przypadku, kiedy istnieje potrzeba użycia innego formatu - jesteśmy również do dyspozycji.

Koszt projektu
Dzięki stałej, bliskiej współpracy fotograficy udostępniają nam zdjęcia na specjalnych warunkach. Wiąże się to jednak z możliwością napotkania na np. ten sam kadr, czy osobę na zdjęciu użytym przez kogoś innego. Trudno - wyłączność do zdjęcia kosztuje i to niemało.
Jednak dzięki temu my również możemy proponować bardzo niskie ceny, co z pewnością pozytywnie wyróżnia nas na rynku.

Inne serwisy LOGOmotywa.pl
Projektujemy nie tylko banery, zajmujemy się również projektowaniem znaków firmowych (logo) na wysokim poziomie estetycznym w bardzo niskiej cenie (także w terminie 3 dni).
Zajmujemy się również kreacją stron www oraz nazw firm. "Trafiona", nośna nazwa firmy może być kluczem do sukcesu w Twojej branży.
Jeżeli Twoje potrzeby wykraczają poza te ramy - skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, spróbujemy pomóc.
 

Poznaj mechanizm działania LOGOmotywa.pl Potrzebujesz czegoś, co wybiega poza standardowe 5 pakietów? Nie przejmuj się - zapytaj! Chętnie pomożemy.


    Jak to działa?
1. Wypełniasz formularz
2. Twoje zlecenie rusza
3. Otrzymujesz koncepcję
4. Wprowadzamy Twoje
    zmiany i uzupełnienia
5. Akceptujesz projekt

Dowiedz się więcej>>


Potrzebujesz czegoś, co wybiega poza standardowe 4 pakiety LOGOmotywy.pl?

Chętnie pomożemy.
Projektowaniem graficznym zajmujemy się od wielu lat. Skorzystaj z formularza kontaktowego i po prostu - zapytaj!

Formularz kontaktowy>>

Logo w 3 dni - zamów! Logo w 3 dni - zamów!

LOGOmotywa.pl -
projekt tanio i na czas


To było wspaniałe doświadczenie i przyjemność pracować z zespołem LOGOmotywa.pl.
Są prawdziwie profesjonalni i odpowiedzieli na moje potrzeby. Chciałbym jeszcze kiedyś skorzystać z ich usług.

Mariusz Porada, "Aqua Bar"

PAKIET
KONCEPCJE
CENA*
B1
1
123+123,- zł
B2
2
123+246,- zł
B3
3
123+430,50 zł
  *) zaliczka + opłata końcowa; ceny brutto
    
Zobacz portfolio
znaków firmowych

   
Wybierz pakiet dla siebie
Wybierz spośród 4 tanich pakietów
Dobrze trafiłeś
LOGOmotywa.pl
to w 100% polski serwis projektowy specjalizujący się m.in.
w ekspressowej produkcji wysokiej jakości graficznej banerów i znaków firmowych po przystępnych cenach.
Hasła: "tani baner", "tanie logo" albo "logo tanio" nie wykluczają wysokiej jakości projektów, LOGOmotywa.pl gwarantuje właśnie taką, najwyższą jakość.
 
 
© LOGOmotywa 2007-2013
 

Tanie banery, baner szybko, szybki Baner w 3 dni, Baner tanio, Baner firmowy, Niska cena, Krótko.

Projektowanie banerów w niskiej cenie

Dbająca o swój wizerunek firma posiada na stronie www własny baner, czyli obraz, nagłówek, jaki zamierza przekazać nadawcom w procesie komunikacji z rynkiem. I chociaż cena projektu banera jest sprawą ważną, to nie cena jest w tym przypadku priorytetem.

Baner firmowy (baner firmy)

składają się na jego kształt komponenty: postawa firmy (attitute - czyli misja, strategia), zachowania firmy (behaviour - czyli kultura firmy, filozofia działania, schematy zachowań) oraz

identyfikacji

CENA

Projekt banera www

baner na stronie www jest formą komunikacji społecznej pomiędzy nadawcą (firmą) a odbiorcami (klienci, decydenci, współpracujące firmy, itp.). Banery web, banery na stronach firmy mają na celu tworzenie pozytywnych wyobrażeń o danej firmie bądź jej produkcie i utrwalenie ich w opinii klientów, pracowników i na obszarze działalności firmy. Kształt banera i to, co z niego wynika to między innymi: wzorce dotyczące

wizerunku, banera, kolorystyki firmy

, współistnienie banera z innymi elementami graficznymi, itd. Ważnymi elementami grafiki firmowej są symbole/kształty, jednak ważniejszy jest odbiór, czyli całokształt odbierany przez grupę docelową. Właściwie zaprojektowany i umiejętnie wykorzystywany

projekt banera firmy

staje się efektywnym i ekonomicznym narzędziem marketingowym.

banery są zapisywane w zarchiwizowanych plikach np. zip lub rar

Baner szybko i tanio

przyjmuje formę tradycyjną lub elektroniczną. Projekt banera można rozbudowywać o całościowe i kompleksowe opracowania układów reklamowych. Cena nie jest wcale wysoka. Często elektroniczna wersja projektu banera jest udostępniana na stronach korporacyjnych w Internecie, a celem tego jest korzystanie z elektronicznych wzorców (wizytówek, banerów, układów reklam prasowych) przez filie.

Nowe technologie wytyczają nowe formy projektowania, kreowania banerów. Często, dla jak najlepszego ujednolicenia wizerunku firmy, oprócz opisu znaku zasady rozszerza się o części przedstawiające zasady zastosowania banerów w rożnych technologiach. Wobec tego projekt musi zawierać dodatkowo wszystkie elementy graficzne w nowoczesnych technologiach oraz dozwolone i niedozwolone formy korzystania z banera w tym medium. Zaistnienie firmy w Internecie w wielu przypadkach skłania firmę do zmiany wizerunku oraz banera, czyli odmładzanie i unowocześnianie wizerunku banera. Projektowanie banerów, tworzenie banera www w Internecie to budowanie odpowiedniej strategii komunikacji wizualnej wewnętrznej i zewnętrznej firmy. Działania należy rozpocząć od analizy założeń i problemów firmy. Dobór logo jest zależny od grupy odbiorców firmy oraz od strategii działania firmy. Inaczej bowiem będzie projektować baner internetowy firma, która przenosi część swoich działań do Internetu, a inaczej firma działająca wyłącznie w Internecie (firma wirtualna). W pierwszym przypadku należy opierać się na dotychczasowym obrazie firmy i zmiany projektować tak, aby całość banera w Internecie była zgodna z wizerunkiem w tradycyjnych mediach. W drugim przypadku firma działając na podłożu Internetu musi poszukać prostych, łatwo zapamiętywanych znaków/kształtów, aby wyróżnić się na tle innych firm i być łatwo rozpoznawalną w sieci.

Projektowanie banerów www

Na przykład pierwsza firma aby podkreślić łączność witryny internetowej z innymi materiałami reklamowymi, zdecydowała się na zastosowanie ciągłości kolorów: białego, żółtego i czerwonego i niebieskiego. Witryna www zachowuje przyjętą kolorystykę firmową, a poszczególne rodzaje informacji podkreślone są zdjęciami oraz praktycznymi informacjami.

projekt, banera, banerów, tanie, projekty, banery www, szybko, krótkie terminy, cena

Poniżej zostaną przedstawione podstawowe elementy budowy banera witryny www w Internecie [2]. CI zawiera:

cena baner tanio

baner na stronie www pełni trzy podstawowe funkcje: informacyjną, symboliczną oraz wizualną (plastyczną). Informacyjna ma na celu edukację, czyli poinformowanie odbiorców o korzyściach współpracy z firmą, korzyściach zakupu produktów zaopatrzonych tym znakiem, itp. Funkcja symboliczna nawiązuje do skojarzeń związanych z danym kształtem, natomiast wizualna odnosi się do przeżyć estetycznych odbiorcy. W Internecie firmy często korzystają z następujących banerów:

logo
symboli
piktogramów

cena

baner szybko, w 3 dni, baner tanio

to kategoria znaków jako opracowanie graficzne nazwy firmy/produktu. Baner może występować na głównej stronie prezentacji (w intro) albo pojawiać się na każdej z podstron serwisu www. Bardziej korzystną formą jest projektowanie banerów na strategicznych podstronach w górnym lewym roku lub w dolnym lewym panelu pod menu sterującym stroną. Często w działaniach promocyjnych banery są widoczne w banerach reklamowych, jako znak przy adresie strony w przeglądarce lub jako watermarki (znaki wypełniające tło portalu, stylizowane na znaki wodne wytłaczane na papierach czerpanych).

identyfikacja, projekt, projekty, baner, banerów, banery, tanie, szybko, krótkie terminy, niska cena

W serwisach www wykorzystuje się także

banery www

. Symbolem jest znak graficzny przyjmujący prostą formę, służącą komunikacji pomiędzy firmą a odbiorcą. Wykorzystywane przy identyfikacji firmy służy najczęściej stworzeniu swoistego "kodu" nadawanego przez firmę i odczytywanego prze określoną grupę odbiorców. Wymaga jednak szkolenia odbiorców, co oznacza dany symbol [3]. BANERY są często wprowadzane w Internecie, a ich celem jest zbudowanie za skojarzeń dotyczących nowoczesnej firmy i nowym kierunkiem rozwoju. Symbole wykorzystywane są w późniejszym etapie w ruchomych prezencjach oraz jako element tożsamościowy w intro firmy i banerach. Baner powinien być jednokolorowy, najlepiej z konstatującym tłem, mającym abstrakcyjną formę, łatwą do zapamiętania.

Prezentowana tu firma zastosowała symbol, aby podkreślić jedność oferty dla wszystkich grup docelowych. Forma jest łatwo zapamiętywana poprzez użycie prostego kształtu (kształt obły, kobiecy) oraz koloru (kolor łatwo zapamiętywany, dodatkowo jest to kolor identyfikacji firmy). Firma "uczy" swoich klientów, jak mają odczytywać baner, jakie skojarzenia powinni mieć słysząc hasło firmowe (wszystko proste, jasne, nieskomplikowane, wszystko w jednym). Niska cena banery.

BANERY WWW

są to symbole publiczne, modyfikowane przez firmy pod potrzeby serwisu www. Modyfikacja dotyczący najczęściej kolorystyki banera, układu plastycznego oraz stosowanie miękkich lub twardych form plastycznych. Najczęściej stosowane piktogramy to: znaki kopertki (poczta e-mail), domek (powrót na główną stronę), itp. Przy modyfikowaniu piktorgamów należy zwrócić uwagę, aby były one spójne z całą wizualnością serwisu www i aby nie było ich zbyt wiele na stronie - powoduje to bowiem "zacieranie" celów komunikacyjnych, jakie maja spełnić banery oraz symbole.

tanie, projekt, projekty, baner, banery, banery www, szybko, identyfikacja, krótkie terminy, banery tanio


Kolor

Odbiór koloru w Internecie ma bardzo duże znaczenie. Kolory mają swoją wymowę, np.: czerń (dostojeństwo, prestiż), czerwień (młodość), zieleń (optymizm , witalność), żółć (radość, młodość), pomarańcz (kreatywność) oraz neutralne (szarości, biele). W serwisie www projekcja kolorów powinna być spójna, w szczególności powinien być szeroko ujmowany przedni kolor firmy. Sama prezentacja jest estetyczna kolorystycznie, jeśli nawiązuje odcieniami do kolorystyki firmy i logo, najczęściej poprzez wzbogacenie kolorów podstawoweych (firmowych) o dodatkową gamę 1-2 kolorów. Można także wykorzystać kolor banera lub kolor firmowy i wzbogacić go o 2-3 odcienie jaśniejsze z kolorystyki RGB. Działanie takie powoduje to, ze serwis jest czytelny, a wszystkie ważne informacje graficzne są dobrze widoczne i łatwo zapamiętywane przez odbiorców. Cena banera tania.

Obecnie promuje sie wszystkie zalety młodości i nowoczesności - gdzie użycie kolorów tęczowych ma zastosowanie. Uzupełnią one dodatkową gamę kolorów firmowych, stanowiąc dla pracownika ważną informację - firma zmieniła wizerunek, stała się nowoczesna, innowacyjna. Stwierdzenie że mało atrakcyjnym i niewesołym kolorem w projektowaniu banerów jest kolor ananasa oraz połączenia kolorów cebulki z bękitem Kalabrii.

projekty, projektowanie, cena, baner, banery, baner www, projekt, tanie, szybko, baner tanio, niska cena, krótkie terminy


Trzecia firma wykorzystała kolorystykę opartą na dużym przejściu i "odmienności" od standardów kolorystyki branży. W Banerze widoczne są kolory: bulgot, granat, biały, szary oraz bury. Jednak zamiast stonowanego koloru firma wybrała kolor srebrny, nowoczesny, stawianie na młodą grupę docelową (młodzi ludzie) oraz potrzebę bycia innym (tutaj bardziej: jesteśmy inni- jesteśmy nowocześni).

Typografia

W typografii internetowej dominuje styl belgijski. W banerach i mniejszych formach prezentacyjnych pojawia się forma czcionek ozdobnych, których zadaniem jest przyciągniecie uwagi odbiorcy. Bardzo ważną rolę w typografii ma rola światła, a co za tym idzie dogodne przenoszenie wzroku przez odbiorcę z jednaj na druga ważna informację.

Kreacje multimedialne

Kreacje multimedialne to głównie połączenie słów, muzyki, kolorów i kształtów. Należy zwrócić uwagę na odpowiednią ekspozycja banerów oraz głównych haseł firmy. Najważniejsze w prezentacji multimedialnej jest jej czytelność oraz intuicyjne poruszanie się po głównych informacjach. Baner, banerami, banery tanie, szybko, krótkie terminy, niska cena

Zaistnienie firmy w Internecie, właściwe korzystanie z identyfikacji wizualnej - jest zadaniem trudnym i wymagającym dokładnej analizy. Należy jednak pamiętać, że niska cena projektu logo to komunikacja, a co za tym idzie, musimy dokładnie wiedzieć, do kogo mówimy i jakie cele zamierzamy osiągnąć. Badanie efektywności tej komunikacji da nam odpowiedź, czy podążamy we właściwym kierunku, czy firma powinna zmienić strategię komunikowania się z rynkiem.

projekt, projektowanie banerów, baner tanio, projekty, baner, banerom, banerów, tanie, szybko, niska cena, krótkie terminy

N.podst. zamieszczonej w internecie pracy p. drAgnieszkiDejnaki

cena, ceny, cenie

eXTReMe Tracker
projektowanie banerów, projekt banera, cena, niska cena, tanie banery, baner tanio, banery, baner, szybko, szybkie, baner firmowy, baner na stronie firmy, niewysoka cena
-------------------------- kontakt --------------------------

formularz zapytania

 

 

 

 

Tanie logo w 3 dni